https://files.packeta.com/web/images/page/Zasilkovna_logo_WEB_nove.png


Úvod »Štítky k produktům»Dárek pro ženu » Těhotenská rolnička + kulička,


        

Těhotenská rolnička + kulička,

Rolnička pro těhotné, přívěsek pro těhotné

skladem

 

Číslo produktu: rol003
naše cena bez DPH: 247,11 Kč
naše cena s DPH (21 %):
299,00 Kč

Těhotenská rolnička včetně kamene.  Kovový kryt na kuličku je také vyroben z bižuteire bez obsahu niklu. Šířka krytu rolničky je 2,5 cm, délka přívěsku včetně šlupničky je 4 cm. Kryt na kuličku má bezpečnostní uzávěr aby nevypadla.  Součástí je také přírodní kulička o průměru  1,6 cm.  Kulička po vložení do krytu ,, cinká a chrastí,,,,  Můžete si do poznámky připsat, zda si přejete zaslat kuličku: modrou, zelenou, béžovou nebo, světle růžovou. Pouze přívěsek bez řetízku.

 

Těhotenská rolnička (neboli mexická bola) má svůj původ v Mexiku, kde zdobí těhotné ženy již několik století. Tento šperk nosí těhotné maminky na svém bříšku a při chůzi vydává jemné, uklidňující a harmonizující zvuky, které miminko vnímá již od 20. týdne. Už v těhotenství tak můžete ještě více podpořit krásné a kouzelné propojení mezi maminkou a miminkem.

Když se miminko narodí, lze ji zavěsit do kočárku, postýlky, nebo ji dál nosit jako šperk. Miminko si může s rolničkou hrát a připomínat si tak nádherné a uklidňující cinkání, které zná už z bříška.

Rolničku si maminka pověsí na krk stejně jako jakýkoliv jiný řetízek či náhrdelník. Jen šňůrka těhotenské rolničky je o něco delší, aby se přívěsek pohupoval přímo na bříšku. Když se miminko narodí, můžete si zkrátit šňůrku a dál tento šperk nosit. Miminko si může s rolničkou hrát a připomínat si tak nádherné a uklidňující zvuky, které zná už z bříška – třeba když ho budete zrovna kojit, nebo chovat. Také můžete rolničku zavěsit do kočárku nebo postýlky. Nebo můžete např. rolničku vložit do nějaké plyšové hračky.

NÁZORY A DOTAZY NÁVŠTĚVNÍKŮ

Nebyl zatím přidán žádný názor. Přidejte svůj názor nebo dotaz jako první.