Úvod » Stříbrné šperky Swarovski » Stříbrná sada AG925 se SWAROVSKI krystalky oranžové barvy - KARNEOL
Elegantní stříbrná sada se skládá z náušnic a řetízku s přívěskem AG 925.
Rozměry : délka náušnic 1,7 cm, zapínání mají řešeno na zaklapávání a jsou zdobeny SWAROVSKI krystalky oranžové barvy a minerálním kamenem - karneolem. Délka řetízku je 42 cm, délka přívěsku, který je také zdoben SWAROVSKI kamínky a karneolem je 1,7 cm.
Materiál:
Stříbro s ryzostí 925/1000 (tzv. sterlingové stříbro)
Sterlingové stříbro - ideální slitina pro výrobu šperků. Klenotnická slitina stříbra obsahuje 92,5 % ryzího stříbra. Druhý kov (nejčastěji měď) dodává slitině potřebnou tvrdost. Výsledkem je odolný kov, který si zachová barvu a lesk čistého stříbra.
Rhodium - platinový kov, který chrání a dekorativně vylepšuje celkový vzhled šperku
Krystaly Swarovski - krystalové kameny, které lámou světlo na duhové spektrum, zářivě se lesknou, vyznačují se dokonalým diamantovým brusem a neobsahují olovo
Povrchová úprava:
Lesk
Rhodiování - antioxidační povrchová úprava, povrch kovu je opatřený tenkou vrstvou rhodia, díky tomu jsou šperky odolnější, mají vyšší lesk a nečernají, navíc jsou hypoalergenní (nedráždí pokožku)